Dyson-Airblade-V

MİDRY AİR JET HAKKINDA Üzerindeki antibakteriyel kaplama ve 2 kademe filtre sistemi (Aktif Karbon ve patentli Enzim Hepa 13 filtre) sayesinde üflediği havayı mikroplardan ve bakterilerden arındırarak hijyenik bir ortam sağlar. Ayrıca filtre haznesinde bulunan özel aroma sayesinde bulunduğu ortama ferahlatıcı ve çok hoş bir koku verir. Kâğıt havlu giderleriyle kıyaslanamayacak kadar düşük enerji tüketimiyle işletmenizin tasarruf etmesini sağlar (100 kullanıcının 10 saniye süreyle kullanımında yaklaşık olarak 10 Kuruşluk elektrik masrafı olur). MiDRY, El kurutma sırasında atılan suyun, cihaz altında bulunan su haznesinde toplanmasını sağlayarak yerlerin ıslanmasını önler. Su haznesi, gün sonunda boşaltılarak kolayca temizlenebilir. Su haznesinin dolması halinde ise içinde bulunan sensör sayesinde uyarı verir. Kurutma işlemi için ellerinizi makinanın içerisine uzatıp, yukarı-aşağı doğru hareket ettirmeniz yeterlidir. Bu işlemi 10 saniye yapmanız durumunda elleriniz tamamen kurumuş olacaktır. Yeni ürün MİDRY AİRJET MD03 Kısa kurutma süresi,dijital motor ile (10 saniye).En uzun garanti süresi (7 yıl).En düşük enerji tüketimi ile çevre dostu (300w).Tek noktadan yüksek yoğunlukta üfleme.Kolay bakım ve dijital motor ile en uzun çalışma ömrü.Mavi ışık ile doğru kurutma bölgesi göstergesi.Havacılık teknolojisinde kullanılan aliminyum gövdeli,oval kenar ve şık tasarımlı bir üründür.

a b c

Dyson Airblade dB Fotoselli Jet El Kurutma Cihazı

Dyson Dijital Motor Son teknoloji Dyson dijital motor 7 senelik bir çalışmanın sonucudur – Dünyanın en küçük tam entegre 1600W motorlarından biridir. Bir HEPA filtre aracılığıyla saniyede 30 litreye kadar hava emip ellerinizi 10 saniye içerisinde kurutacak kadar güçlü tek el kurutma makinesi motorudur. Enerji tasarrufu sağlayan bu uzun ömürlü motor, saniyede 6,000 kez dijital olarak açılır ve yüksek basınçlı fanı dakikada 90,000 kez döndürür. Hareket eden yalnızca üç parça bulunduğundan aşınacak kontak halkası veya karbon fırçası yoktur. En Hijyenik El Kurutma MakinesiDiğer el kurutma makineleri hijyenik değildir. Tuvaletteki havada bulunan bakteri ve virüsleri filtrelemezler. Aldıkları kirli havayı doğrudan ellerinize üflerler. Dyson Airblade V el kurutma makinesi iki adet HEPA filtre kullanır. Tuvaletteki havada bulunan bakteri ve virüsler %99,9 oranında hapsedilir. Dolayısıyla, elleriniz kirli havayla değil temiz havayla kurutulur. NSF International’ın bağımsız genel sağlık uzmanları tarafından hijyenikliği onaylanan tek el kurutma makinesi Dyson Airblade™ el kurutma makineleridir. Diğer el kurutma makinelerinin hiçbiri NSF Protokol P335′in tüm şartlarını karşılamaz. Hızlı kurutma süresinin yanı sıra HEPA filtrelerine sahip olan Dyson Airblade V el kurutma makinesi temassız çalışır ve antimikrobiyal kaplamaya sahiptir.

Dyson-Airblade-dB-150x150

Dyson Airblade V Fotoselli Jet El Kurutma Cihazı

Dyson Dijital Motor

Son teknoloji Dyson dijital motor 7 senelik bir çalışmanın sonucudur – Dünyanın en küçük tam entegre 1600W motorlarından biridir. Bir HEPA filtre aracılığıyla saniyede 30 litreye kadar hava emip ellerinizi 10 saniye içerisinde kurutacak kadar güçlü tek el kurutma makinesi motorudur.

Enerji tasarrufu sağlayan bu uzun ömürlü motor, saniyede 6,000 kez dijital olarak açılır ve yüksek basınçlı fanı dakikada 90,000 kez döndürür. Hareket eden yalnızca üç parça bulunduğundan aşınacak kontak halkası veya karbon fırçası yoktur.

En Hijyenik El Kurutma Makinesi

Diğer el kurutma makineleri hijyenik değildir. Tuvaletteki havada bulunan bakteri ve virüsleri filtrelemezler. Aldıkları kirli havayı doğrudan ellerinize üflerler. Dyson Airblade V el kurutma makinesi iki adet HEPA filtre kullanır. Tuvaletteki havada bulunan bakteri ve virüsler %99,9 oranında hapsedilir. Dolayısıyla, elleriniz kirli havayla değil temiz havayla kurutulur.

NSF International’ın bağımsız genel sağlık uzmanları tarafından hijyenikliği onaylanan tek el kurutma makinesi Dyson Airblade™ el kurutma makineleridir. Diğer el kurutma makinelerinin hiçbiri NSF Protokol P335′in tüm şartlarını karşılamaz. Hızlı kurutma süresinin yanı sıra HEPA filtrelerine sahip olan Dyson Airblade V el kurutma makinesi temassız çalışır ve antimikrobiyal kaplamaya sahiptir.

Dyson-Airblade-V

Gıda Üretimine Yönelik Hijyen Hatları Uygulama Örnekleri

20 11 19 22 23
24

 

Bir yanıt yazın