DEZENFEKTAN ÜRÜNLER

MİCRO FLY (Alkol Bazlı El HijyenSıvısı)

Gıda üretimi yapan tüm firmalarda sağlık sektöründe kısaca ellerin hijyenik olarak temizlenmesi gereken tüm sektörlerde kullanılan alkol bazlı hijyenik el temizleme sıvısıdır.Çok geniş bakterisit etkisi vardır.Parfümsüzdür bu yüzden ürüne koku bırakmaz.En uygun cilt tipi Ph değerine ayarlanmıştır.Yüksek riskli alanlarda (gıda ve mutfak çalışanları sağlık görevlileri vb.) sık kullanıma uygundur.

İÇİNDEKİLER : MİCRO FLY,izo profil giliserin ve cilt yumuşatıcı silikonlar içerir.Yıkanmış ve kaba kirlerden arındırılmış kurulanmış ellerde kullanılır.1-3mk.ele alındıktan sonra eller kuruyana kadar ovalanır.

PIRATİK BİLGİLER

El Ph ına ayarlandığından elleri yıpratıcı etkisi bulunmaz.Aksine yumuşatıcı etkisi vardır.Güvenli bir el dezenfeksiyonu sağlar.Kokusuz olduğundan dokunulan ürüne hiç bir şekilde koku etkisi bırakmaz.Derinlemesine yumuşaklık ve el hijyeni sağlar.

Antibakteriyal Yüzey Temizleme Dezenfektanı

Yüzey Dezenfektan Sıvısı 5000ml.
MİCROGEN FG (Mikrop öldürücü ve yüzey temizliyici)

MİCROGEN FG gıda maddelerinin temas ettiği tüm yüzeyleri temizler ve koku giderir.Suyun temas edip zarar vermediği tüm yüzeylerde (döşemeler,duvar,ahşap,tesisat,mobilyalar,tavanlar,tuvaletler,mutfaklar,okullar,restaurantlar,oteller,gıda tesisleri) temizleme ve koku gidermek amacıyla kullanılır.

MİKROP ÖLDÜRÜCÜ ÖZELLİKLERİ

Pseudomas,Aerigunosa,Staphyloccocus,Aureus ve Salmonella Typhosa da içinde olmak üzere Gram-Pozitif ve Gram-Negatif bakterileri kontrol eder.Net 30 LT.ve 5 LT.

1:300 SANITIZING (Hijyenik koşullar)

1:200 Gıda işletme tesislerinin hijyenik hale getirilmesi

1:100 Hafif kirler için ön yıkama

1:50 Ağır kirler için ön yıkama,dezenfekte etme

1:30 Çok amaçlı genel temizlik küf kontrolü koku giderme

TABAKA OLUŞMASINI ENGELLEYİCİ ÖZELLİK

Mutfaklarda ve gıda maddesi işleme tesislerinde biriken gresi emülsifiye eder.Değişik yüzeylerde çeşitli temizleme işlemleri için uygundur.

Kategori: Alkol Bazlı El Dezenfektanı (El Temizleme Sıvısı), Antibakteriyal Yüzey Temizleme Dezenfektanı. Etiketler: Alkol Bazlı El Dezenfektanı (El Temizleme Sıvısı).

El Dezenfektanı

Alkol Bazlı El Hijyen Temizleme Sıvısı

Tags: ,

Leave a Reply