Fotoselli Elektrikli Ankastre Köpük Verici Brass Gövde Üzeri Krom Kaplama 1000ml.NV-TPS03

Fotoselli Elektrikli Ankastre Köpük Verici

YENİ ÜRÜN

NOVA NV-NV-TPS03 Fotoselli Elektrikli Ankastre Köpük Verici Hakkında

Sabun, asırlardır kullanılan ve insanın temizlenmesinde sudan sonra gelen en iyi yardımcı. Günümüzde oteller, restorantlar, okullar vs. halka açık alanlarda her gün yüzlerce litre sabun tüketimi yapılıyor. Sabunlar katı ve sıvı halde bulunabiliyorlar ancak toplu kullanım ve hijyen şartları gereği sıvı sabun kullanmak çok daha mantıklı bir seçim. Sıvı sabunların koruma haznelerinde bulunması, hijyenik olmasını sağlayan en önemli etken.

Bu yüzden hizmet sektöründe sıvı sabunların kullanım alanı, katı sabunlara göre çok daha fazla. Özellikle restorant, okul, hastane, otel gibi günde belki de yüzlerce kişiye hizmet vermek durumunda olan kurumların, hijyen ve temizlik konularına verdiği önem herkesin malumu. Bu konuda gösterecekleri zaafiyet bir çok insan tarafından tepki alacağından bu kurumların bir çoğu sıvı sabun ve temizlik ürünleri kullanımına özen gösteriyor. Sıvı sabunlar arasında da elbette kalite farkları var.

Antibakteriyel özelliklere sahip sıvı sabunlar olduğu gibi hijyen konusunda çokta iyi olmayan türler de mevcut. Her ne özellikte olursa olsun sıvı sabunların korunması ve saklanması için sıvı sabunluklara ihtiyaç var. Birçok farklı özellikte ve görünümde sıvı sabunluk ve köpük vericiler bulabilmek mümkün.

İşte bunlardan birisi de NOVA NV-NV-TPS03 Fotoselli Elektrikli Ankastre Köpük Verici. Brass gövde üzeri krom kaplama olan ankastre köpük verici, 11,5 cm boyun uzunluğuna sahip. Parlak bir boyun kısmı bulunan bu modelin 1 litre hacim kapasitesi var. Son derece şık bir görünüme sahip bir model.

Tags: , ,

Leave a Reply